موفقیت ۵ فیلمساز انجمن سینمای جوانان در «ایران ساخت»

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
-->

جهت سفارش تبلیغات با شماره در تماس باشید (ماهانه تنها....... تومان با بازدهی عالی)

ثبت تبلیغات لینکی در سایت تنها با ...... تومان در ماه

پنج فیلمساز انجمن سینمای جوانان ایران، موفق به کسب رتبه اول تا سوم کارگردانی و دو لوح تقدیر نخستین جشنواره «ایران ساخت» شدند.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، در آیین اختتامیه این جشنواره که هجدهم دی ماه برگزار شد، محمد نجاریان برای ساخت  «عوارض خروج»، عماد سلمانیان برای کارگردانی «رنگ آب» و عادل تبریزی برای ساخت «من قدیمی هستم» به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند. همچنین دو لوح تقدیر جشنواره به علی مردمی، برای کارگردانی «گورمردها»  و جلال ساعدپناه، برای ساخت «آب یخ» تعلق گرفت.

جشنواره ملی فرهنگی هنری «ایران ساخت» با اهداف «جریان سازی و تولید محتوا برای فضای مجازی مرتبط با چرخه تجاری‌سازی، کارآفرینی و اقتصاد دانش‌بنیان»، «حمایت از خدمات و تولیدات دانش بنیان ساخت ایران»، «ساماندهی واردات بی‌رویه و ارج نهادن به کالاها و محصولات ایرانی با کیفیت» و همچنین «کمک به برجسته‌سازی (نشان تجاری) کالاهای مرغوب ایرانی»، در بخش ادبیات، هنرهای تجسمی، رسانه‌های دیداری و شنیداری، رسانه‌های دیجیتال و ایده بازار به همت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری از ۱۵ الی ۱۸ دی‌ماه در خانه هنرمندان ایران برگزار شد.


دنیای سینماوتئاتر/اخبار فرهنگی و هنری

مشخصات

  • منبع: http://www.arnikatheater.ir/post/692
  • کلمات کلیدی: جشنواره ,«ایران ,ساخت ,ساخت» ,کارگردانی ,سینمای ,«ایران ساخت» ,سینمای جوانان ,انجمن سینمای ,برای ساخت ,برای کارگردانی ,انجمن سینمای جوانان ,سین
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

برای ورود به کانال الگرام ما کلیک کنید